Spordivarustus

SPORDIVARUSTUS

Siit leiate valiku kvaliteetseid Eestis tootetud spordiriideid, mida on võimalik tellida. Ikka selleks, et teha sporti naudinguga!

Dressipluus Oakland 2

Õhuke võrkvoodriga dressipluus. Väga kerge ning mõõdukalt tuule- ja ilmastikukindel pealismaterjal, kaks esitaskut, helkurkandid. Lycra- ja võrkdetailid pakuvad mugavust, liikuvust ja head õhutust.

Hind: 69€


Jooksupüksid Fighter PRO Long

Pikad tugevad orienteerumiseks ja jooksmiseks sobivad liibuvad püksid. Osa tagaküljest on lycra võrk paremaks hingavuseks. Tagaküljel on pisike lukuga tasku.

Värvused:

  • Must
  • Oranž

Hind: 50€


Pluus Land-U

Tight fit istuvusega spordisärk, sobiv kasutada näiteks jooksusärgina. Särk on hästi hingav ja kerge ning toodetud Eestis kvaliteetsest Itaalia päritolu polüester materjalist. Vastupidav ja kiiresti kuivav kangas. Parima sobivuse tarbeks eraldi lõige naistele ja meestele.

HIND: 25€


Jooksupüksid Fighter PRO

3/4 pikkusega ja vastupidavast materjalist liibuvad jooksupüksid. Osa tagaküljest on lycra võrk paremaks hingavuseks. Tagaküljel on pisike lukuga tasku.

Värvused:

  • Sinine
  • Must
  • Oranž

HIND: 39€


Suusapluus Tempo

Kergemat sorti suusapluus. Kaks esitaskut, helkurtrükk.

HIND: 99€


Treeningpüksid Coach

Funktsionaalsed ja mugavad soojad spordipüksid talviseks hooajaks. Suurepärase liikuvuse ja kergelt liibuva istuvuse tagab lycrast tagakülg. Üks lukuga esitasku, nööriga reguleeritav elastne värvel, lukud alaääres. Helkurkandid põlvel ja luku kõrval.

HIND: 69€


Vest Malta

Funktsionaalne spordivest kevad-sügis hooajaks. Kolm esitaskut sh üks rinnatasku, küljematerjal elastsuse lisamiseks lycra. Paremaks nähtavuseks ning turvalisuse suurendamiseks helkurkandid. Väga kerge pealismaterjal, esikülg võrkvoodriga. Toode on unisex suurustes ning puudub eraldi meeste/naiste versioon.

HIND: 49€


Suuruste tabel

Mehed

46 – S
48
50 – M
52
54 – L
56
58 – XL

Naised

W34 – W XS
W36 – W S
W38
W40 – W M
W42 – W L
W44

Tellimiseks võta ühendust:

margus@ksv.ee

või

+372 5657 8578