Hannese suusatund ja Trismile

KEKKOSE ERI!
Hannese suusatund läheb traditsiooniliselt Käärikule matkarajale liikuma, aga üks korralik spordipäev peab ka lõõgastavalt lõppema. Meile köetakse kuumaks järve kaldal uus Kekkose saun!

Plaanist lähemalt. Koguneme Kääriku Hotelli administratsiooni siseruumis. (mäe otsas) Matkale sobib tulla valikuliselt kepikõndi, kõndi, või kasvõi suusa immi tehes. Alustame piinliku täpsusega kl 10.00 (palun täpsust, ole kohal mõni minut varem) ja suundume esmalt Kääriku põnevamaid kohti vaadates Seinamäele jne.Kekkose rajale. Liigume mõõdukas tempos, aga metsamaastik annab hea koormuse nagunii. Kääriku matk kestab 3h -3.15h. Kohe peale matka ootab meid legendaarne Kekkose saun, kus ruumi küllaga. (saun avatud kl.13.00-15.00) Võtkem kaasa igaüks iseendale väike söögipoolis, nt.puuvilja ja karastusjook. Kuumas leilisaunas saab vihelda, julgemad käia järves jahutamas.

Sauna kulu ei tule suur, aga selle klatib kambapeale ja teeb ca. 2-5 eurot per.kärss. (olenevalt inimeste arvust) Ühistreening tasuta ja oodatud on kogu varasem Hs sõpruskond, ProRunnerid, Salvesti kolleegid ja SGGE SE spordisats jt. spordisõbrad.

Riietu vastavalt ilmale ja kui lisainfot vajad, helista mulle tel.58295295.
Hannes

https://www.facebook.com/events/396785917896388/

#salvest
#prorunner
#smushie
#kliimakaubamaja
#kurimudilane
#XTeam-KSV.ee